Hikayemiz

Eskişehir’de Matematik Öğretmenliği yapan Murat Fıçıcı’nın bir hayali vardı. Bir kafe açmak ve buradan sağladığı gelir ile Türk gençlerinin dünyayı keşfetmelerini sağlamak.

Genç öğretmen 2003 yılında maaşından biriktirdiği 9.500₺ sermaye ile hayalindeki kafenin tadilatına başladı. Dünyayı gezdikçe özgüveni artan Hoca ve Öğrencileri gördükleri yemekleri, içecekleri, kültürleri, dekorları kafelerine taşıdalar.

Bugün Türkiye’nin birçok şehrinde şubeler açan Varuna Gezgin, binlerce gencin dünyayı görmelerini sağlamanın gururu ile yoluna devam ediyor. Umarız sizlerin kafe, bizim okul dediğimiz oluşumun yetiştirdiği gençler ülkemizin geleceğine fayda sağlar.

19 thoughts on “Hikayemiz”

 1. Selamlar
  Elliye yakın ülke ve buna bağlı şehirlerini gezdim.ama sizin gezilerinizin Bambaşka ilk fırsatta katılabilme şansına sahip Olmayı çok arzu ederim
  Faaliyetlerinizin Devamını ve. Başarılar dilerim
  Sayfanıza mail adresimi yollamış bulunuyorum

 2. Sizi dün akşam İz Tv de izleyerek tanıma fırsatı buldum.Ben de gezmeyi sevenlerdenimBazı gezilerinize katılmak isterim.gerekli bilgilerim ektedir.saygılar.

 3. Sevgili Varuna Ekibi birkac gezi bölümünüzü zevkle seyrettim ve çok etkilendim yeni emekli bir bayan olarak benide aranıza almanız dileğiyle…..

 4. Anlatılır gibi değil fakat hayalini kurduğum şeyi başardığınızı görmek beni çok mutlu etti.Eğer bir gün size katılma şansım olursa dünyalar benim olur 🙂

 5. Iz tv de yayinlanmis olan tum belgesellerinizi defalarca izledim. Tum ekibe kucak dolusu sevgilerimi yolluyorum

  1. Buenos Aires den selamlar. Sizin plakanizin bulunduğu Buenos aires in tanınmış et lokantasınfan sizinle arkadaş olduğunu söyleyen kişi size selamlarını iletti.

 6. Afrika belegeselinizi izledim harikasınız arkadaşlar aranıza katılmak isterim sevgiler hepinize

 7. 2018 yazında sizinle seyahat etmeyi çok isterim. Bilgilerimi yazdım. Ulaşırsanız çok sevinirim.

 8. Iz tv de izledim. Bali adasi ve civarini gezmeniz ve geziyi gezi anaci ile yapmanizdan cok etkilendim. Organizasyonlarinizdan haberdar olmak ve katilmak isterim grup arkadaslarimda benden haber bekliyorlar.

 9. Eşimle birlikte yayınlanan belgesellerinizi ilgiyle izledik biz de gezmeyi çok seviyoruz ekininize katılımcı alıyormusunuz? Bilgi verirseniz mutlu oluruz

 10. 48 yaşında biri olarak lüks tatil yerleri yerine doğal ortam ların yaşandığı kültürel yöresel yaşamların olduğu bölgeleri VARUNA ile gezmek beni çok ama çok heyecanlandırıyor seyhatlerinize Benin’de davet edermisiniz…

 11. Merhaba Varuna Gezgin ekibi. Iz tv de izledim sizi ve sizden haberim olduğu için çok mutluyum. Bir kaç gündür takip ediyorum ve size katılmak istiyorum. Bende matematik öğretmeniyim ve bir matematikçinin gerçekleştirdiği benim hayallerim.Size imrendim.

 12. Merhaba sevgili kardeşlerim programlarınızı zevkle izliyor ve takip ediyorum. Ben emekli bir asker olarak emeklilik hayatımda etiyopya ve tanzanya’da güvenlik elemanı olarak çalıştım. O bölgeleri çok seviyor ve en kısa zamanda ilk seyahatlerinizde sizlere katılmayı planlıyorum aranıza katılabilmeyi ve sizlerle en erken zamanda seyahat edebilmem hakkında beni bilgilendirirseniz çok sevinirim görüşmek üzere

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir