Yılın Gezginleri Ödülü

 

Bizi yılın gezginleri ödülüne layık gören Türkiye Gezginler Kulübü’ne, sevgili Orhan Kural’a ve bizim her zaman idollerimizden biri olan Aydın Boysan’a teşekkür ederiz.

Varuna Gezgin ekibinin kurucuları ve bir çok katılımcısı öğretmenlerden oluşmaktadır. Hem ekibin hem de Cafe del Mundo’nun işletme politikası gençlere güvenmek üzerine şekillenmiştir. Bu konuda da aileler her zaman bize destek olmuşlardır. Ailelerin bu destegi devam ettigi sürecede genç gezginlere burs vermeye ve onların dünyayı görmelerine destek olmaya devam edeceğiz. 5000 kitaplık kütüphanemiz, ekipman ve enformasyon destegimizde tüm gezginlerin hizmetindedir.

Varuna Gezgin ekibinin tamamı sırtçantalı gezginlerden oluştuğu için hostellerde kalmak, kendi yemeklerini pişirmek ve lokal araçlarla yolculuk etmekte seyahat biçimleridir. Bunları yaptıktan sonra 3 kuruşa dünyayı gezmekte mümkün olmaktadır.

Varuna Gezgin grubunun gezilerine maddi manevi destek olup yolculuklara katılmak isteyen personeline, gençlere örnek olabilecek seyyahlara ve belgesel çekimlerine sponsor olan Cafe del Mundo’ya da teşekkür ederiz.

 

admin

emrah kurtulmus

You May Also Like

Etiyopya Gezisi – Mart 2010

West Papua Endonezya Gezisi

Kuzey Kore Gezisi

Tayvan Gezisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir